side-area-logo

Exkluzívne šperky

pre každú príležitosť

Exkluzívne šperky

pre každú príležitosť

Ing. Martin Konfederák

CEO, Sales director

Dela Clair nie sú len obyčajné exkluzívne šperky. To, čo sa nám podarilo vytvoriť, je unikátne, niečo, čo ešte nikto nevyrobil. Náš malý tím pracoval veľmi usilovne, aby vyvinul jedinečné šperky, ktoré je možné skladať a kombinovať na každú príležitosť. Podstatnejšie je však to, čo šperky Dela Clair predstavujú. Sú kľúčom k ženskému srdcu, pretože ak sa dotkneme srdca, zbúrame všetky hranice.

Naším cieľom je, aby naše šperky mohli používať všetci a vždy, aby ich nosila učiteľka v škole, študentka na plese a aj umelci pri odovzdávaní Oscarov. Šperky Dela Clair vždy boli a budú univerzálne a variabilné vo všetkých smeroch. Náš zákazník musí mať vždy možnosť voľby. Sám si zvolí cenu, dizajn, materiál a všetky komponenty sú navzájom kompatibilné, takže si vždy vyberie vlastnú originálnu kombináciu na každý deň.

JEDNODUCHOSŤ! Základný pilier a úspech značky spočíva v jednoduchosti samotného výrobku, ktorý si v priebehu niekoľkých sekúnd zákazník upraví podľa svojich predstáv. No podstatnú úlohu taktiež zohráva dostupnosť a jednoduché a komfortné objednanie. Nájdete nás všade tam, kde nás potrebujete: v dobrých hoteloch, zlatníctvach a špecializovaných predajniach, ale aj vo Vašom vrecku, vždy s mobilným telefónom poruke prostredníctvom Amazonu v USA a Azií. V EU, UA a RU nás nájdete na Delaclair.com.

Ing. Zuzana Konfederáková

Creative director

Mohli sme vziať konkurenčné šperky a urobiť ich lepšie, krajšie, kvalitnejšie, no my sme sa rozhodli ísť inou, vlastnou cestou. Zamerali sme sa na to, čo naši zákazníci skutočne chcú a potrebujú. Pozreli sme sa na konkurenčné šperky a urobili sme našu prácu odlišne. Naši zákazníci si nekupujú na každú príležitosť nový šperk, a hlavne im neležia v šuplíku drahé šperky, ktoré použijú iba raz. Unikátny dizajn umožnuje odopínanie vysiacich častí od základov a pripínanie iných, vhodných na nosenie do práce, pri športe alebo ak idete s priateľmi večer von. 

Šperky Dela Clair sú nástrojom pre dušu, pretože veríme, že ak sa nám podarí dotknúť sa ľudského srdca, zbúrame všetky hranice. Preto dizajn naších náušníc, náramkov a náhrdelníkov je vždy unikátny, jedinečný, neopakovateľný a hlavne nezameniteľný. Nosiť šperky Dela Clair je životný štýl, spoločenský status, vizitka úspechu. 

Našli sme priam až fatálny nedostatok, ktorý sme chceli za každú cenu odstrániť. Odhodlali sme napraviť chybu, ktorú si doposiaľ nikto nevšimol, a to nám dalo húževnatosť a silu. My s Dela Clair nikdy nevravíme, že to už nemôže byť lepšie. Dostali sme príležitosť, jedinečnú šancu vyrobiť revolučný šperk, a to sa nám podarilo! Zmenili sme jeden z najstarších segmentov výroby produktov od základov.

 • Prvý vyrobený šperk
  2005
 • Svadobná edícia šperkov
  2006
 • Prvý svadobný veľtrh
  2007
 • Vstup na Veľkoobchodný trh
  2008
 • Otvorenie svadobnej sály
  2013
 • Nová služba - Výzdoba sály a kostola na mieru
  2014
 • Začiatok predaja šperkov pod značkou Dela Clair
  2017
 • Vznik svadobnej agentúty
  2018

Dela Clair

Šperky, ktoré neodpočívajú

Dela Clair je slovenská rodinná značka vytvorená v historickom meste Bardejov. Mesto je od nepamäti späté so šperkami, a preto niet divu, že práve na tomto mieste vznikli prvé modifikovateľné náušnice. Na domácom trhu je značka symbolom spoločenského postavenia, elegancie a luxusu. V roku 2018 prešla Dela Clair kompletným rebrandingom a momentálne je dostupná nielen v celej Európe, ale aj v Severnej Amerike a Ázii.